MadenProfesyonelleri.com Desteğinizi Bekliyor

Ülkemizde son yıllarda madencilik alanında artan olumsuz algı, yanlış bilinenler doğrultusunda gösterilen tepkiler ve halkımızın zaman zaman kötü niyetli kişilerce yönlendiriliyor oluşu neticesinde ekonomimizin lokomotifi madencilik alanında yeni maden projelerin hayata geçirilmesinde zorlanılmakta, hatta arama faaliyetlerinin bile gerçekleştirilmesi engellenmektedir.

Bu kapsamda halkımızı bilimsel ve resmi veriler ışığında, en doğru ve sade şekilde madencilik hakkında bilgilendirmeyi amaçladığımız www.madenprofesyonelleri.com web sitemiz Madencilik Türkiye dergisi tarafından hayata geçirildi. Ayrıca halkımızın kolay erişimi için oluşturulan www.madencilik.org adresi de bu siteye yönlendirildi.

Sitemizde maden profesyonellerinin destekleriyle halkımızdaki olumsuz şekilde yer eden madencilik imajını değiştirebilmeye katkı sağlamak istiyoruz. Zaman içerisinde oluşturulacak her türlü yazılı ve görsel materyal ile dünya standartlarında yürütülen madencilik faaliyetlerimizi halkımıza sunacak insanlarımızı çocuk, genç, yaşlı demeden düzenli şekilde bilgilendireceğiz.

Sitemizde görebileceğiniz gibi halka yönelik ana sayfa ve bir menü, Maden Profesyonelleri için ana sayfadan geçilen ayrı bir bölüm var.

Siz değerli YERMAM üyesi sektör profesyonelleri de inceleyecekleri bölümlere uygun içerikler (makale, değerlendirme, fotoğraf, video, infografik vs) paylaşabilir, yapılacak bilgilendirme çalışmalarının bir paydaşı olabilir.

İçeriğimizi zenginleştirdikten sonra, yeni yıl itibariyle sitemize halkın yoğun şekilde erişmesi için kampanyalarımız olacaktır.

Projemiz sürekli olarak gelişecek ve dinamik yapıda varlığını sürdürecektir. Tek seferlik değil, uzun yıllara yayılan bir çalışma yürütmeyi arzu ediyoruz.

Her türlü görüş, öneri ve desteğiniz için mp@madenprofesyonelleri.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımla…

 

Proje Yöneticisi Onur AYDIN

MadenProfesyonelleri.com


MadenProfesyonelleri.com WEB Sayfasına ulaşmak için tıklayınız.